top of page

İletişim

Enes Yörükoğlu

eyorukoglu@yahoo.com

Editör

akademimekanii@gmail.com

Yazınızın yayınlanması, dilek veya şikayet gibi konularda editör adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Kullanıcı Sözleşmesi/Bilgilendirmesi

1) akademimekani.com adresine üye olan herkes aşağıda belirtilen hususları okumuş ve kabul etmiş sayılır:

2) Yazarlar/üyeler istedikleri konulardaki araştırmalarını, görüşlerini ve değerlendirmelerini özgürce paylaşabilmektedir. Fakat, bunları yaparken devletimizin, toplumumuzun,  kültürel değerlerimizin ve etik ilkelerin en hassas şekilde göz önünde bulundurulması elzemdir.

3) Üyelerin yazı paylaşım talepleri akademimekani.com editörleri tarafından değerlendirilecek olup, aynı şekilde yazının yayınlanması/yayınlanmaması ya da revize talep edilmesi inisiyatifi editörlere aittir.

4) Yazarlar/üyeler tarafından yayınlanan yazıların kullanım hakkı akademimekani.com'a ait olmakla birlikte, içinde intihal veya herhangi bir suç unsuru vb. çeşitli sorunları barındırma ihtimali olan yazıların bütün sorumluluğu ilgili paylaşımı yapan yazara aittir. Ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun nedeniyle akademimekani.com sorumlu tutulamaz.

5) Akademik etik ve ahlaki değerlerin göz ardı edildiği durumlarda ilgili üyenin üyeliği sonlandırılıp,

üye hakkında yasal işlem gerekleri yerine getirilir.

6) Site içeriğinde bulunan tüm içeriğin hakları saklıdır. İzinsiz veya kaynak göstermeden yapılan kopyalama, yeniden yayınlama, yeniden paylaşım gibi faaliyetler kabul edilmemektedir.

01.04.2023

bottom of page